Про компанію - Проминь

Про компанію

Завод ПАТ «Промінь» - підприємство з великим, 19 - річним досвідом роботи в сфері деревообрабативанія, провідне активну співпрацю з вітчизняними та закордонними партнерами. На початку 2001 року компанія вийшла також на міжнародний ринок, що дало ряд позитивних результатів, яких компанія досягла завдяки злагодженій, і колективній роботі всіх співробітників, вдалої маркетингової кампанії і, не в останню чергу, завдяки виробництву із застосуванням високих технологій, обладнання за останніми європейськими стандартам.

Якість є для нас головним критерієм і вихідним початок в будь-якій роботі - від матеріалів, обладнання та технологій до організації та управління. У процесі виробництва дерево проходить всі етапи обробки, які необхідні - розпилювання, сушка і так далі. Наше виробництво йде в оснащенні найсучаснішими моделями італійського та німецького обладнання, обробних верстатів. Ми використовуємо всі можливості технічного прогресу, останні технології і досягнення в області обробки дерева. Ми робимо все, щоб забезпечити вищу якість.

У нас є один з найбільших сушильних комплексів. У нього входять камери як вітчизняного, так і зарубіжного, європейського виробництва. Також, для нас важлива, враховуючи специфіку нашої роботи, екологічність та екоответственность. Ми використовуємо в процесі виробництва тільки екологічно чисті матеріали - необхідні для склеювання. Наші товари абсолютно безпечні для здоров'я. Ми з повагою ставимося до багатовіковим традиціям людства по будівництву з натурального дерева.Безналичный расчет Доставка товара Бесплатная погрузка Оплата картой Дисконтная программа Паркинг Товар под заказ Возврат товара
Зарегистрируйся и получи подарок при покупке!
E-mail: