ЄВРОВАГОНКА ВІД НАЙКРАЩОГО УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА. - Проминь

Напевно, Ви пам'ятаєте з фільмів, як за часів "невловимих месників" або трохи раніше існували залізничні вагони-теплушки, а їхні стіни з внутрішньої сторони були оббиті дерев'яним матеріалом, що мав конструкцію паз-шпилька, що не допускало утворення щілин і конденсату на стінах вагонів. Саме звідти і пішла відома усім у наш час назва популярного облицювального матеріалу – вагонка, хоча офіційно праобраз сучасного сайдинга називався "чвертю".

На сьогодні вагонка визнана найбільш економічним обробним матеріалом, представленим на ринку будівельних послуг. Вона має дуже високі технічні можливості: зручність монтажу і демонтажу, відмінну звукоізоляцію, надійність, довгий термін експлуатації, і головне – є екологічною чистотою. Євровагонка і вагонка монтуються звичайними саморізами, цвяхами або кляймерами. Для цього не треба якось особливо готувати площу, вирівнювати стіни – усі роботи без зусиль може провести будь-хто, не залучаючи фахівця.

Незважаючи на такі переваги вагонка має одну маленьку ваду: при значних та довготривалих перепадах вологості в приміщенні вона «грає». Тобто, можуть з'явитися щілини на стиках планок, коли сухо, або навпаки – вона може «піднятися», якщо велика вологість. Такого недоліку не має євровагонка. Вона також може «грати», але завдяки удосконаленому профілю – збільшений розмір паза та гребня, а також наявності невеличкої сходинки, зробленої на рівні гребня, візуально це зовсім непомітно: ані щілин, ані вспучивання. Єдина умова – монтаж треба виконувати із зазором у 2-3 мм між краями паза та гребня. Цей зазор зовсім непомітний з лицьової сторони. Крім того, євровагонка має більш сучасний вигляд і об'ємний рельєф.

Клеванський лісозавод «Промінь» – український лідер у виробництві погонажних виробів.

Номенклатура його продукції дуже велика: блок-хаус, дошка для підлоги, євровагонка, лиштва, штапик, блок-хаус, дошка для підлоги), елементи сходів (балясини, сходові стовпи, сходинки, підсходинки, костури).

Якими саме критеріями визначається якість євровагонки виробництва Клеванського лісозаводу «Промінь»?

- Використання сировини найвищого ґатунку.

- Стабільна вологість деревини – у межах 8 ±2%.

- Ідеальна геометрія виробів завдяки високотехнологічному устаткуванню та точному інструменту.

- Надійна упаковка, що захищає виріб та унеможливлює будь-які пошкодження під час доставки на об'єкт.

- Сучасне виробниче обладнання та наявність повного циклу виробництва забезпечують будь-які обсяги поставки.

- Додержання термінів виконання замовлення.

- Транспортування замовлених виробів в будь-яке місце України та за її межі.

Не так давно в Києві на Подолі за адресою: вул. Электриків, 29, відкрився фірмовий торговий центр деревини та столярних виробів ПАТ «Клеванський лісозавод «Промінь», де можна придбати за цінами виробників не тільки євровагонку, але й весь асортимент продукції заводу. Як то кажуть, від верстата – прямо до рук і без посередників!

Вироби Од. вим. Ціна, грн. Вироби Од. вим. Ціна, грн
Євровагонка м2 від 50 Сходинки шт. від 86
Блок-Хаус м2 від 75 Підходинки шт. від 39
Плінтус (цільний) м. пог. від 5 Балясини (цільні) шт. від 28
Дошка для підлоги    м2 від 70 Стовп шт. від 90
Пелети т. від 1220

Меблевий щит

шпонований

м2 від 151
Тятива шт. від 370


Безналичный расчет Доставка товара Бесплатная погрузка Оплата картой Дисконтная программа Паркинг Товар под заказ Возврат товара
Зарегистрируйся и получи подарок при покупке!
E-mail: