Точечні дерев’яні вироби

Якісні лісоматеріали під час обробки будівлі

Пелети у новій фасуванні

Ми є лідером галузі!

Профіль шпунтованої дошки підлоги!

Оздоблювальні матеріали від виробника

ПАТ «Проминь»

Якісні лісоматеріали незамінні в будь-якому будівництві або обробці будівлі. Блок-хаус, вагонка, дошка для підлоги і багато іншого часто потрібні нам при зведенні будь-якого будинку або дачі. Крім того, нерідко ми хочемо і прикрасити власне житло різними декоративними виробами, використовуючи замість банальних планок і куточків красиві різьблені елементи. Немає нічого дивного в бажанні зробити наше житло не тільки міцним та надійним, але й красивим та затишним. Саме тому часто зупиняємо свій вибір на продукції з дерева. Однак для великого будівництва потрібні великі поставки матеріалу. У цьому вам завжди готова допомогти компанія ПАТ Промінь.

Наш завод випускає різні дерев’яні вироби з 1996 року. За цей час компанія зуміла здобути вагомий авторитет на ринку. У нас ви знайдете все необхідне для вашого будівництва, зокрема:

  • Підлогову дошку;
  • Фальш-брус;
  • Вагонку і Євровагонку;
  • Все необхідне для створення сходів: сходи, підступи, перила;
  • Матеріали для внутрішньої обробки приміщення: дверні коробки, плінтуса, куточки та багато іншого.

Основу нашого виробництва складають вироби, які виготовляються із сосни. Це хвойне дерево є одним з найпоширеніших матеріалів для виробництва різних елементів. Сосна відрізняється стійкістю до різного впливу та тривалим терміном, а також естетичним зовнішнім виглядом. Вся продукція, вироблена ПАТ «Промінь» – екологічна та відповідає стандартам безпеки, а значить замовивши щось у нас, покупець може не побоюватися за здоров’я своїх рідних та близьких.

Крім основної продукції, ПАТ «Промінь» готове взятися і за виконання ексклюзивних елементів інтер’єру. Навіть найскладніші точені вироби з дерева на замовлення не є проблемою для наших майстрів. Професіонали нашого заводу мають величезний досвід роботи та найсучасніше та високоточне обладнання, завдяки чому будь-яка ексклюзивна деталь буде виконана строго згідно із запропонованим кресленням. З нашою продукцією, будь-яка людина, яка відвідала ваше житло, прийде в неймовірне захоплення!

Замовлення у нас – це гарантія своєчасного отримання продукції за найвигіднішими для вас цінами. ПАТ «Промінь» завжди дбає про те, щоб ваш будинок або дача регулярно забезпечувалися виключно надійними матеріалами найвищої якості.

Виставки проводяться UMoMA у співпраці з художниками та музеями по всьому світу, вони часто привертають міжнародну увагу. UMoMA отримали спеціальну нагороду від Європейського музею року та увійшли до числа найкращих кандидатів на премію «Шведський музей року», а також на приз музею Ради Європи.

Купуйте дерев’яні вироби у НАС

Будучи нашими постійними клієнтами Ви отримуєте доступ до ексклюзивних пропозицій акцій та знижок