Про компанію

«Промінь» – підприємство з великим, 19-річним досвідом роботи у сфері деревообробки, що веде активну співпрацю з вітчизняними та закордонними партнерами. На початку 2001 року компанія вийшла також на міжнародний ринок, що дало ряд позитивних результатів, яких компанія досягла завдяки злагодженій та колективній роботі всіх співробітників, вдалої маркетингової кампанії та, не в останню чергу, завдяки виробництву із застосуванням високих технологій, обладнанню за останніми європейськими. стандартів.

Якість є для нас головним критерієм і вихідним початком у будь-якій роботі – від матеріалів, обладнання та технологій до організації та управління. У процесі виробництва дерево проходить всі етапи обробки, які необхідні – розпилювання, сушіння тощо. Наше виробництво йде в оснащенні найсучаснішими моделями італійського та німецького обладнання, що обробляють верстати. Ми використовуємо всі можливості технічного прогресу, останні технології та досягнення в області обробки дерева . Ми робимо все, щоб забезпечити найвищу якість.

У нас є один із найбільших сушильних комплексів. До нього входять камери як вітчизняного, і закордонного, європейського виробництва. Також, для нас важлива, враховуючи специфіку нашої роботи, екологічність та ековідповідальність. Ми використовуємо в процесі виробництва тільки екологічно чисті матеріали, необхідні для склеювання. Наші товари є абсолютно безпечними для здоров’я. Ми з повагою ставимося до багатовікових традицій людства з будівництва з натурального дерева.